Tragiczny wypadek na trasie Michałów – Pogorzela. Samochód wjechał w grupę rowerzystów. Nie żyje jedna osoba

W środę 15 czerwca o godzinie 14:09 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Michałów – Pogorzela w powiecie brzeskim.

Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG Brzeg, jeden z OSP Olszanka, zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 HEMS Opole i policję.

Po przybyciu na miejsce służb potwierdzono zgłoszenie.

W wyniku rozpoznania ustalono, że samochód osobowy wjechał w dwoje rowerzystów, którzy zostali poszkodowani. Z nieoficjalnych informacji wynika, że było to małżeństwo.

U jednej osoby doszło do nagłego zatrzymania krążenia, niestety walka służb o życie kobiety nie udała się – lekarz stwierdził zgon. Poszkodowany w tym zdarzeniu mężczyzna został zabrany do szpitala.

Dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego wypadku, będzie ustalać policja pod nadzorem prokuratora.

Droga powiatowa w miejscu wypadku jest zablokowana.

Foto: KP PSP Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *