Na luzie
A+ R A-
Na luzie
Na luzie

Na luzie (4)

piątek, 22 czerwca 2018 21:58

Rosenbauer Demo Tour – Opole

Napisane przez

W czwartkowe popołudnie na parkingu przed halą Okrąglak zostały zaprezentowane samochody i wyposażenie firmy Rosenbauer

Zachodni producent sprzętu pożarniczego zaprezentował dwa samochody ratowniczo gaśnicze: Volvo FMX serii AT oraz Mercedes Atego serii ET. Trzecim zaprezentowanym pojazdem była drabina mechaniczna Mercedes Atego L32A-XS (z łamanym przęsłem ). W trakcie pokazów zaprezentowano również możliwości modyfikacji samochodów, sprzęt ratowniczo-gaśniczy oraz wyposażenie osobiste strażaka. Prezentacja odbyła się w ramach ogólnopolskiej  akcji promocyjnej.  Druga prezentacja w naszym województwie odbyła się w Leśnicy.

sobota, 02 kwietnia 2011 11:41

Żółte samochody straży

Napisał
Żółte samochody straży pożarnej, o których wczoraj informowaliśmy są oczywiście wymysłem naszej wyobraźni. Jak widać po komentarzach niektórych użytkowników udało nam się wkręcić w Primaaprilisowy dowcip. Pozdrawiamy.
środa, 01 grudnia 2010 01:10

Wielka zima im nie straszna

Napisał
Wielka zima i intensywne opady śniegu nie są straszne strażakom z JRG 2 w Opolu. Posiadają oni nietypowy pojazd do odgarniania śniegu na placu strażackim.
niedziela, 07 marca 2010 10:39

Konkurs p.poż :)

Napisał
Jeden z czytelników przysłał do nas takie oto zapytanie konkursowe :) do zdjęcia obok:
1. Gdzie jest gospodarz obiektu?
2. Który obiekt w Opolu posiada tego typu najnowszej (de)generacji system p.poż? - dla ułatwienia dodam, że tak jest na każdym z 2 pięter budynku.
Wskazówka: Jest to obiekt użyteczności publicznej.
Ratownictwo
Pogoda Opole z serwisu