Województwo opolskie
A+ R A-
Województwo opolskie
Województwo opolskie

Województwo opolskie (451)

wtorek, 19 stycznia 2010 12:32

Kolizja w Brzegu

Napisał
19.01.2010 roku w godzinach porannych jadący samochodem Nissan 37-letni mężczyzna przed przejściem dla pieszych, chciał ominąć przechodzącego przechodnia, gwałtownie zjechał na przeciwległy pas ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył z jadąca z naprzeciwka 48-letnią kobietę kierującą Fiatem Panda, jadący za kobietą, kierujący Audi uderzył w Fiata.
wtorek, 19 stycznia 2010 12:11

Strażacy przypominają

Napisał
Coraz częstszym widokiem są zwały śniegu i lodu na chodnikach. Osoby starsze mają wielki problem z przejściem lub ominięciem zimowej przeszkody. Wszystkiemu winny jest śnieg i lód zalegający na chodnikach oraz stwarzający duże zagrożenie spadający z dachów budynków. Nadszedł czas dodatniej temperatury, która w znakomity sposób sprzyja powstawaniu nawisów śnieżnych oraz sopli lodowych.

- Codziennie odnotowujemy kilkanaście lub kilkadziesiąt zapytań w sprawie strącenia sopli lub zrzucenia zalegającego śniegu z dachu - mówi st.kpt. Leszek Koksanowicz Rzecznik Prasowy Komendanta Miejskiego PSP - jednakże, za każdym razem odpowiedź jest identyczna. Problem śniegu oraz zwisających sopli, często dochodzących do gigantycznych rozmiarów, jest w kwestii zarządcy budynku lub jego właściciela - dodaje Koksanowicz.

piątek, 08 stycznia 2010 12:19

18 Finał WOŚP tuż tuż

Napisał
3...2...1... Na START trzeba poczekać jeszcze dwa dni. 10 stycznia rusza 18 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, finał wspomagający dzieci z chorobami onkologicznymi i ludzi wielkich serc, którzy zdecydują się nieść pomoc.
Strona 33 z 33
Ratownictwo
Pogoda Opole z serwisu