Kraj
A+ R A-
Kraj
Kraj

Kraj (103)

wtorek, 07 czerwca 2011 00:22

VII Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Kalisz 2011

Napisał
Ratownicy Medyczni Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w składzie Michał Sajkowski, Robert Czochara, Marcin Bulak zdobyli kolejny tytuł mistrzowski.
W dniach 11-14 maja 2011 na terenie Jury Krakowsko Częstochowskiej odbyły się VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w ratownictwie medycznym, które były jednymi z czterech eliminacji do Mistrzostw Polski. Na zawody przyjechało 21 załóg z całej Polski między innymi z Kielc, Częstochowy, Krakowa, Mielca, Chełma, Nakła nad Notecią. W zawodach uczestniczyła również ekipa z Opola w składzie Michał Sajkowski, Robert Czochara i Marcin Bulak.
czwartek, 05 maja 2011 16:39

Mianowano nowych oficerów strażackich

Napisał
Wczoraj 4 maja w dzień patrona strażaków św. Floriana na pl. Piłsudskiego w Warszawie odbyły się Centralne Obchody Dnia Strażaka powiązane z nominacją na pierwszy stopień oficerski.
środa, 04 maja 2011 18:48

Wszystkiego najlepszego strażacy

Napisał
Z okazji Dnia Św. Floriana, wszystkim Strażakom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, składamy serdeczne gratulacje i życzenia. Dziękujemy za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków, za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Życzymy Wam, by służba drugiemu człowiekowi była zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

niedziela, 27 marca 2011 20:05

Pomoc dla strażaka

Napisał
Zwracamy się z prośbą o pomoc dla sekc. Sławomira Wilczyńskiego, który w trakcie wykonywania obowiązków służbowych uległ ciężkiemu wypadkowi.
Strona 8 z 8
Ratownictwo
Pogoda Opole z serwisu