st. bryg. Paweł Kielar zdał obowiązki Komendanta Miejskiego PSP w Opolu
A+ R A-

st. bryg. Paweł Kielar zdał obowiązki Komendanta Miejskiego PSP w Opolu Wyróżniony

Napisał 

W czwartek 30 maja o godzinie 13:00 na placu Komendy Miejskiej PSP w Opolu odbył się uroczysty apel z okazji zdania obowiązków Komendanta Miejskiego PSP przez st. bryg. Pawła Kielara.

Przez 13 lat st. bryg. Paweł Kielar sprawował urząd szefa strażaków powiatu opolskiego i miasta Opola. Z dniem 31 maja st. bryg. Kielar przechodzi na emeryturę.

Podczas uroczystego apelu, odchodzący Komendant pożegnał się z sztandarem KM PSP w Opolu oraz zdał obowiązki. Pełnienie obowiązków Komendanta Miejskiego PSP w Opolu powierzono dotychczasowemu Zastępcy bryg. Leszkowi Koksanowiczowi.

W trakcie uroczystości st. bryg. Kielar otrzymał wiele ciepłych słów zarówno od kolegów ze służby jak również służb mundurowych współpracujących z PSP, poprzez strażaków ochotników a na samorządowcach kończąc.

W uroczystości udział wziął Opolski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Krzysztof Kędryk, nadbryg. w stanie spoczynku Karol Stępień, Prezydent Miast Opola Arkadiusz Wiśniewski, Wicemarszałek Województwa Opolskiego Szymon Ogłaza, Wicestarosta Opolski Krzysztof Wysdak oraz wielu samorządowców i urzędników. Nie zabrakło również delegacji i sztandarów jednostek OSP powiatu opolskiego.

Przed uroczystością dokonano przed komendą posadzenia „Dębu Antka” z okazji 30-lecia budynku Komendy Miejskiej PSP w Opolu, którego dokonał ówczesny Komendant Rejonowy Antoni Pilch.

Więcej zdjęć: 

https://www.facebook.com/pg/opolskieratownictwo/photos/?tab=album&album_id=2276789429026777

Czytany 981 razy

Media

Ratownictwo
Pogoda Opole z serwisu